Vaše zkušenosti

Úvod Vaše zkušenosti

 

 

Milé dámy, podělte se s námi o Vaši osobní zkušenosti s užíváním Indonalu.

Potěšíte nás a rádi Vás odměníme!

Pište na adresu: Synergia Pharmaceuticals s.r.o., Varšavská 715/36, 120 00 Praha 2.


 

Dobrý den.

Ráda bych se podělila o úžasné výsledky s Idonalem. V minulosti mi byly zjištěny cysty na vaječnících a INDONAL mi pomohl, po půl roce užívání bylo vše v pořádku a již po několik let vše v pořádku. Před rokem mi byl, ale zjištěn HPV virus a mile mě překvapilo, že INDONAL pomáhá i na tuto léčbu. Neváhala jsem a opět na půl roku nasadila INDONAL. Výsledky po půl roce byly úžasné včetně úpravy a bezbolestné menstruace, na kterou trpím. Indonal mohu s čistým srdcem doporučit. Nejlépe investované finance do zdraví. 
Ps.  Dle mého vyřeší problém, kterého se chcete zbavit, plus opraví věci, se kterými jste nepočítali ;).

Kristy z Brna

 


Dobrý den, velice ráda se s vámi podělím o můj příběh. Před 7 lety mi můj gynekolog řekl, že mám nález na děložním čípku a že budu muset na operaci. Poprosila jsem ho, aby mi dal chvíli na rozmyšlenou a on souhlasil s tím, že mi dá maximálně 3 měsíce. Pokud bude nález stejný, tak mě okamžitě odešle na operaci. Okamžitě, jak jsem dorazila domů, jsem začala prohledávat internet a narazila na Indonal. Volala jsem doktorovi a ten byl s jeho užíváním spíše skeptický. Já se však nenechala odradit. Indonal jsem okamžitě objednala. Jakmile přišel, nasadila jsem intenzivní kůru. Musím říct, že jsem se po jeho užívání cítila skvěle, dokonce jsem i zhubla. Po třech měsících jsem dorazila na kontrolu. Výsledky dopadly skvěle, doktor tomu nemohl uvěřit a odběr raději opakoval. Výsledky byly opět bezvadné. Poprosil mě o krabičku, že ho bude doporučovat svým pacientkám. Od té doby mám výsledky stále dobré. Před více jak půl rokem jsem opět vyhledala pomoc Indonalu, protože jsem začala trpět obrovskými křečemi nejspíše způsobených ovulací. Léčba byla opět účinná, jsem 3 měsíce po dobrání kůry a křeče se nevrátily. Indonal všem vřele doporučuji

Petra Kluzáková


 

 

Dobry den s Vasim pripravkem jsem velice spokojena. Vstupuji do memopauzy a vy mi vzdy pomutete. Dcera je po porodu skoro rok a uz taky zobla a pocitila ulevu. Mnoho uspechu

Daniela


 

Dobrý den ! Mně Indonal Woman osobně nepomohl, a to z toho důvodu, že jsem jej neužívala, jelikož jsem zatím potřebu neměla, ale vím, že prevence by měla být. Za to jsem jej koupila své mamince, tuším, že to bylo na Vánoce jako dáreček. Neměla totiž moc pozitivní výsledky z gynekologie a vlastně moc nevěřila, že by její zdravotní stav mohlo něco zachránit. Snad už jen klasická medicína, která moc neléčí a degraduje ostatní oblasti na našem zdraví... Já jsem ji svým dárečkem v podobě Indonalu vlila naději do žil, jelikož asi tak po půl roce užívání se její stav a nález zlepšil a vyhnula se tak zákroku. Dnes už Indonal užívá pravidelně, dvakrát do roka, v rámci udržovací kúry, kterou kombinuje s dalšími preparáty přírodní medicíny a je spokojená, protože její pohlavní orgány pracují lépe a předčasný přechod ji minul obloukem. Určitě Váš produkt budeme doporučovat těm, u kterých uslyšíme, že se jim něco nedaří v této choulostivé oblasti zdraví. Moc Vás zdravíme a přejeme krásné letní dny.

Tereza, Karviná-Ráj


 

 

Dobrý den, mě Indonal pomohl nejen srovnat menstruační cyklus, ale mě zbavil bolestivé menstruace. Trpěla jsem docela hodně a jakmile jsem ho začala brát byli tyto dny daleko lepší. Takže já mohu doporučit..

S přáním hezkého dne Petra Pošmurová


 

 

Dobrý den. Již delší dobu mě trápily potíže s cystou na vaječníku,bylo to opravdu velmi nepříjemné. Ostrá bolest která se nedala vydržet,pak jsem vyzkoušela indonal a bylo po bolestech. Díky indonalu se zase cítím dobře a ic mě nebolí.

Ivča


 

INDONAL WOMAN jsem začala užívat na doporučení paní doktorky z gynekologie. Před a během menstruace jsem trpěla velkými bolesti břicha. Tento přípravek mi opravdu pomohl a můžu ho všem ženám doporučit.

Turčinová Jarmila


 

Dobrý den, zatím jsem užívala skoro měsíc Indonal a mám mírnější bolesti v podbřišku uvidím při delším užívání jestli mne zbaví bolestí před každou menstruací ;-).

Martina Klimánková


 

Indonal...můj příběh se nelyší ničím od ostatních Indonal se skoro 5 let stal mím společníkem v každodenním životě ,byla jsem zoufalá a s problémy s kterýmy jsem se prokousávala mi nepomohli ani doktoři ,,tedy abych byla přesná přišlo mi že ani moc nechtějí,,a to mi říkali že mám štatné testy a mám rakovinu děložního čípku....beznaděj mě dohnala zasedla jsem k internetu a začala hledat..našla jsem Indonal a začala ho užívat podle návodu a jaké bylo moje překvapení ..každý půlrok byly moje testy lepší a lepší,byl to užasný pocit v součastné době jsem v pořádku a štastná.Indonal jsem kupovala i svému manželovi jako prevenci v jeho rodině se objevila rakovina prostaty,ale doporučila jsem ho i pár kamarádkám .Jeden čas byl Indonal těžko dostupný na trhu....ale dá se říci ,že jsme a budeme s Indonalem stále nerozluční kamarádi .....díky Jana Tauchmanová


 

 

Dobrý den, posílám můj příběh s indonalem. Indonal mi doporučila moje gynekoložka poté, co jsem prodělala konizaci (CIN 2). Změna byla obrovská, nikdy jsem žádné problémy neměla. Byla jsmlem zoufalá a doopravdy jsem nevěděla kudy kam. Po operaci mi pořád i tak vycházely špatné výsledky. Indonal mi byl doporučen na tři měsíce a poté dle potřeby. Indonal jsem užívala poctivě tři měsíce a nevěřila už ničemu. Po pár týdnech jsem cítila změny celkově. Cítila jsem se lépe. Když jsem šla na kontrolu, hrozně jsem se bála výsledků. Po dvou týdnech mi přišel e-mail. "vaše testy jsou v pořádku - tedy negativní." Nemohla jsem tomu věřit, ale je to doopravdy tak. Tento produkt si získal moji důvěru a nadále ji bude mít! Nikdy jsem nebyla víc spokojená.

Tereza


Pěkný večer. Já si balení INDONAL WOMAN objednala na internetu a mohu jen chválit. Mívala jsem velké pálení a takový divný pocit, nyní mi začíná období klimakteria a cítím se po užívání skvěle. Určitě si jej opět objednám.

Pavlína 22.7.2018

 

Copyright 2016 - 2018 © INDONAL.eu - pomoc při gynekologických a urologických potížích